Wydawnictwo fonograficzne

Wydawnictwo fonograficzne

Każdy szanujący się wykonawca czy wokalista wie doskonale, że jednym z kluczy do sukcesu jest spełnienie nagrań demo w dobrze wyposażonym i obsługiwanym przez profesjonalistów studiu nagraniowym. Jeśli toteż poszukujesz takiego właśnie miejsca , a dodatkowo poszukujesz kreatywnej energii i ludzi z talentem i również osobowością, to trafiłeś w dobre miejsce!

Studio nagrań BNB Records z Zabierzowa oferuje usługi w zakresie rejestracji dźwięku i produkcji profesjonalnych płyt. Każde wydawnictwo fonograficzne poprzedzone jest stosownym rozpoznaniem indywidualnych preferencji muzyków zamierzających u nas nagrywać. Wytycznymi są dla nas odpowiedzi na pytania dotyczące timingów, sprzętu muzycznego i proponowanej struktury sesji nagraniowej. Dzięki temu sesja taka przebiega skutecznie i w pozytywnej atmosferze. Dysponujemy specjalistami z zakresu akustyki i realizacji nagrań. Można u nas przeprowadzić cały proces rejestracji muzyki – od nagrania wokali i podkładów muzycznych, poprzez balans dźwięku stereo i ostateczny mix.
Poza ofertą dotyczącą wydawnictw fonograficznych, proponujemy również usługi z zakresu promocji artystów i organizowania koncertów. Nie ulega wątpliwości, że młodym muzykom trudno się przebić na rynku muzycznym – nasz profesjonalny kolektyw pomoże postawić pierwsze kroki na drodze kariery. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez arkusz zgłoszeniowy na naszej stronie www. Odpowiemy i umówimy się na spotkanie, gdzie przedyskutujemy z zainteresowanymi twórcami szczegóły współpracy. Istnieje sposobność wystawienia swoich nagrań na stronie sklepu naszego studia nagraniowego.

Wydawnictwo fonograficzne

Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Przewiń do góry