Studio fotograficzne

Studio fotograficzne

Kompetentna fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów internetowych i restauracji, a konkurencyjne fotografie przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne specjalizuje się w fotografii, która gwarantuje udaną sprzedaż.

Jesteśmy niekwestionowanymi pasjonatami fotografii, trudniącymi się w fotografii produktowej i kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę podczas robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Nabywca robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję w oparciu wyglądu produktu na zdjęciu. Również przed wizytą w restauracji dużo osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu i ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy i najlepszej klasy sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji towar jest przygotowywany, następnie prawidłowo ustawiony i oświetlony. Wykonane obrazy zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Dzięki temu towar będzie wyglądał realistycznie, a jednocześnie atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej oferujemy 2 rodzaje zdjęć. Lubiany packshot to sam towar ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne fotografie, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, klient jest w stanie zobaczyć każdy szczegół produktu oraz jego rzeczywisty kształt i rozmiar. Specjalizujemy się też w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że klient nabierze ochoty na posiłek i entuzjastycznie zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy artykułów wymaga odpowiedniego przygotowania i używania dobrego sprzętu. Dlatego wskazane jest nam powierzyć przeprowadzenie zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co niewątpliwie przełoży się na większą sprzedaż.

Studio fotograficzne

Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.09.2023 10:25:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Przewiń do góry