Spływy kajakowe Zwierzyniec

Spływy kajakowe Zwierzyniec

Multum osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop zapewne powinno się jest wybrać się na spływy kajakowe, jak te organizowane przez firmę Marco-Canoe.

Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, czyli w samym środku Roztocza. Jest to unikatowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe oferowane przez firmę Marco-Canoe odbywają się na okolicznych rzekach, tj Wieprz a oprócz tego Tanew.
W zależności od upodobań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające ok jednego dnia, i dłuższe wyprawy na parę dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Choć porównując je do propozycji podobnych firm bardzo szybko można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można dużo zaoszczędzić na swoich wakacjach, a jednocześnie wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, firma Marco-Canoe od początku działała również jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, i innych dodatków niezbędnych do tego, aby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je również negocjować jeżeli spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę odnośnie do terenów rzeki Wieprz a oprócz tego Tanew, za sprawą czego są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach oferowanych przez firmę Marco-Canoe zapewne będą należały do niezapomnianych.

Spływy kajakowe Zwierzyniec

Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 16.09.2023 19:38:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Przewiń do góry