Kurs masażu Kielce

Kurs masażu Kielce

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w którym możecie zdobyć nowe umiejętności. To również placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem specjalistów możecie pogłębić do niniejszej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do niniejszego, iżby poznać całkowitą ofertę edukacyjną, którą kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia oraz warsztaty z obszaru różnych form masażu. Weźcie jeszcze udział w szkoleniach kosmetycznych, które jeszcze odszukacie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, iżby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. Dzięki takiemu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić swoim kursantom.
W ofercie Bio-Mas znajduje się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i również mnóstwo innych. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach.

Kurs masażu Kielce

Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Przewiń do góry